6 i 7 marca 2013 – Księżyc w Koziorożcu

horoskop-marzec-2013-Ksiezyc-w-Koziorozcu

Czekają nas 3 fajne, stabilne dni, a potem weekend.

No – stabilne, oczywiście nie licząc retrogradacji Merkurego (o tym musimy przecież pamiętać do 17 marca) i turbulencji Księżycowo /Plutoniczno /Uranicznych (które jeszcze potrwają przecież kilka lat 🙂

Dzisiaj w środę, i w czwartek – trygon Saturna oraz sekstyl Plutona – z Merkurym i Wenus. Wieczorem w środę w układ włączy się Księżyc w Koziorożcu.

Więc jeśli ktoś ma coś pilnie do załatwienia w tych dniach, to spokojnie może działać: dopinać plany, poszukiwać rozwiązań, popychać robotę, może też czuć stabilizujące wsparcie otoczenia. Dobre pomysły pozwolą znaleźć rozwiązania patowych sytuacji. Jest szansa na dogadanie się, zwycięstwo rozumu i dyplomacji. Gdyby trzeba było przywołać kogoś do pionu, to także w tych dniach możemy liczyć na powodzenie.

8 marca – piątkowe popołudnie kobiety spędzą w miłej atmosferze, na co wskazuje Księżyc w Wodniku, w trygonie do Jowisza. Wieczorem jednak znużeni padniemy, by odespać… przedwczesną wiosnę? – bo w piątek, w okolicach godziny 23, utworzy się kwadratura Księżyca z Saturnem (nie chce się wtedy gadać, tylko spać), a potem aż do niedzielnego poranka (całą sobotę!) jałowy bieg Księżyca.

Weekend przyniesie nam zatem pustą gadaninę i czcze obietnice, co dodatkowo sugeruje kwadratura Księżyca /Neptuna /Merkurego w Rybach, do Jowisza w Bliźniętach.

Wystarczy jednak zachować właściwy dystans oraz weekendowy luz, by te dni zaliczyć do bardzo udanych 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s