2-4 kwietnia 2013 Księżyc w Koziorożcu

Ksiezyc-w-Koziorozcu-horoskop-kwiecien-2013

We wtorek, środę i czwartkowy ranek – Księżyc w Koziorożcu. Po świątecznym odpoczynku podejdziemy racjonalnie do obowiązków służbowych.

We wtorek Księżyc w sekstylu z Neptunem sprzyja pracy twórczej i nieco lajtowemu, sennemu i intuicyjnemu wdrożeniu się we wszystkie sprawy.

W środę w nocy Księżyc w koniunkcji z Plutonem, a potem w dzień utworzy kwadraturę do obecnych w znaku Barana: Słońca, Wenus i Marsa. Słusznie brzmi to niepokojąco, bo pomysły, projekty i wydarzenia tego dnia będą obarczone bardzo emocjonalnymi reakcjami. Dlaczego? Zderzy się chłodna ambicja i powaga Koziorożca ze spontaniczną i nieokrzesaną naturą Barana. Tak, miło byłoby się wyrwać i zacząć wszystko od nowa, jak to Baran na wiosnę, a jednak zobowiązania same nie znikną… i stąd konflikt, zmęczenie, niepokój. Należy podjąć próby elastycznego dogadania się i zrozumienia drugiej strony.

W czwartek dzień bez aspektów, co nie znaczy, że do naszych horoskopów żadna z planet się nie uśmiechnie. No ale to już do indywidualnej interpretacji 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s