19-20.06.2013 Słońce koniunkcja Jowisz w Bliźniętach

Slonce-koniunkcja-Jowisz-w-Bliznietach

Dziś przewrotny cytat, żeby nam się w głowach nie przewróciło 😉

Środa i czwartek – ma miejsce koniunkcja Słońca z Jowiszem w samej końcówce Bliźniąt, co zapowiada optymizm, sukces, działanie z rozmachem, nadmiar szczęścia. Ale także, z racji obecności w znaku Bliźniąt pozytywne załatwienie spraw, sprzyjające kontakty, intratne umowy, pomyślnie zdane egzaminy.

Połączenie tych ognistych planet często manifestuje się w naszym życiu powodzeniem, niesłychanym optymizmem przenoszącym góry, rozpaleniem planów i nadziei. Niestety nieobecny jest w tych dniach żywioł ziemi, dlatego może się zdarzyć, że nasze plany nie przyniosą spodziewanych i namacalnych rezultatów.

Taki układ oczywiście warto mieć w horoskopie każdego projektu, dlatego bierzmy się do pracy, finalizujmy umowy, załatwiajmy sprawy, by jak najwięcej tego powodzenia złapać w swoje życie i skonkretyzować w realu.

Pozytywów powinny się spodziewać osoby, które w horoskopach mają obsadę końca Bliźniąt, Wag i Wodników oraz znaków ognistych. Z kolei jeśli w znakach Panny i Ryb – ostrożnie, bo kwadratura z Bliźniąt sygnalizuje skłonność do przesady właśnie, obietnice bez pokrycia, przecenianie własnych możliwości i niestety straty.

Miłego tygodnia 🙂

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s