O Wskazówkach Astrologicznych

Astrology Hints, to astrologiczne wskazówki, które przydają się każdemu w codziennym życiu. Zapraszam do lajkowania i komentowania wydarzeń oraz dzielenia się Waszymi doświadczeniami 🙂

Wskazówki Astrologiczne tworzone są na podstawie aktualnych układów planetarnych, które wyznaczają ogólne tendencje w ciągu dnia oraz mogą być podpowiedzią do budowania codziennego kalendarza.

W moich Wskazówkach zwracam uwagę szczególnie na aspekty dzienne, aby każdy mógł je zaobserwować w codziennej bieganinie. Staram się opisywać aspekty planet oraz obecność planet w znakach zodiaku, podsuwając jednocześnie symboliczne obrazy i cytaty, inspirujące do dalszych rozmyślań i działań.

Mam nadzieję, że Czytelnicy zdają sobie sprawę z ograniczeń takiej analizy i wiedzą, że nie zastąpi ona profesjonalnie przygotowanego horoskopu indywidualnego. Każdy układ planetarny musi znaleźć swoje odzwierciedlenie w indywidualnym horoskopie, aby z całą pewnością powiedzieć, że „działa” – to znaczy dotyczy konkretnej osoby.

Cieszę się, że Astrology Hints – Wskazówki Astrologiczne, zdobyły zainteresowanie tak wielu osób i liczę na dalsze pozytywne wsparcie 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s